Runda 1

Kolejka 118 - 19.09.2021
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec SPR GKS Autoinwest Żukowo 34:35
KS AZS-AWF Biała Podlaska MKS Grudziądz 32:27
ORLEN Upstream SRS Przemyśl ARGED KPR Ostrovia19:23
MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica MKS Nielba Wągrowiec 3327
Budnex Stal Gorzów KPR Legionowo 22:29
OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Padwa Zamość 21:23
MKS WieluńŚląsk Wrocław 31:25
Kolejka 225 - 26.09.2021
SPR GKS Autoinwest Żukowo Śląsk Wrocław 36:26
OKPR Warmia Energa Olsztyn MKS Wieluń 23:22
KPR LegionowoMKS Padwa Zamość 34:28
MKS Nielba Wągrowiec Budnex Stal Gorzów 29:31
ARGED KPR OstroviaMSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 24:23
MKS Grudziądz ORLEN Upstream SRS Przemyśl 26:32
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec KS AZS-AWF Biała Podlaska 25:29
Kolejka 302 - 03.10.2021
KS AZS-AWF Biała Podlaska SPR GKS Autoinwest Żukowo 31:22
ORLEN Upstream SRS Przemyśl MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 31:31 (k 6:5)
MSPR Siódemka-Miedź-Huras LegnicaMKS Grudziądz 27:33
Budnex Stal Gorzów ARGED KPR Ostrovia20:26
MKS Nielba Wągrowiec MKS Padwa Zamość 27:26
MKS Wieluń KPR Legionowo 30:31
Śląsk Wrocław OKPR Warmia Energa Olsztyn 31:41
Kolejka 409 - 10.10.2021
SPR GKS Autoinwest Żukowo OKPR Warmia Energa Olsztyn 24:22
KPR Legionowo Śląsk Wrocław 27:33
MKS Nielba Wągrowiec MKS Wieluń 29:30
ARGED KPR OstroviaMKS Padwa Zamość 24:21
MKS Grudziądz Budnex Stal Gorzów 27:28
MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecMSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 29:27
KS AZS-AWF Biała Podlaska ORLEN Upstream SRS Przemyśl 36:25
Kolejka 516 - 17.10.2021
ORLEN Upstream SRS Przemyśl SPR GKS Autoinwest Żukowo 26:29
MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica KS AZS-AWF Biała Podlaska 25:34
Budnex Stal Gorzów MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 29:25
MKS Grudziądz MKS Padwa Zamość 30:30 (k 2:4)
MKS Wieluń ARGED KPR Ostrovia21:31
Śląsk WrocławMKS Nielba Wągrowiec 27:23
OKPR Warmia Energa Olsztyn KPR Legionowo 25:26
Kolejka 623 - 24.10.2021
SPR GKS Autoinwest Żukowo KPR Legionowo 23:32
MKS Nielba Wągrowiec OKPR Warmia Energa Olsztyn 28:26
ARGED KPR OstroviaŚląsk Wrocław 34:21
MKS Grudziądz MKS Wieluń 32:31
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec MKS Padwa Zamość 35:26
KS AZS-AWF Biała Podlaska Budnex Stal Gorzów 27:26
ORLEN Upstream SRS Przemyśl MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 33:25
Kolejka 730.10.2021
MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica SPR GKS Autoinwest Żukowo 31:24
Budnex Stal Gorzów ORLEN Upstream SRS Przemyśl 23:21
KS AZS-AWF Biała Podlaska MKS Padwa Zamość 29:26
MKS Wieluń MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 34:29
Śląsk Wrocław MKS Grudziądz
OKPR Warmia Energa Olsztyn ARGED KPR Ostrovia28:35
KPR LegionowoMKS Nielba Wągrowiec 28:29
Kolejka 813 - 14.11.2021
SPR GKS Autoinwest Żukowo MKS Nielba Wągrowiec 34:36
ARGED KPR OstroviaKPR Legionowo29:25
MKS Grudziądz OKPR Warmia Energa Olsztyn 33:34
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Śląsk Wrocław 27:34
KS AZS-AWF Biała Podlaska MKS Wieluń 30:30 (k 7:8)
ORLEN Upstream SRS Przemyśl MKS Padwa Zamość 34:26
MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica Budnex Stal Gorzów 24:25
Kolejka 920 - 21.11.2021
Budnex Stal Gorzów SPR GKS Autoinwest Żukowo
MKS Padwa Zamość MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica
MKS WieluńORLEN Upstream SRS Przemyśl
Śląsk Wrocław KS AZS-AWF Biała Podlaska 28:36
OKPR Warmia Energa Olsztyn MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
KPR LegionowoMKS Grudziądz
MKS Nielba WągrowiecARGED KPR Ostrovia
Kolejka 1027 - 28.11.2021
SPR GKS Autoinwest Żukowo ARGED KPR Ostrovia
MKS Grudziądz MKS Nielba Wągrowiec
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec KPR Legionowo
KS AZS-AWF Biała Podlaska OKPR Warmia Energa Olsztyn
ORLEN Upstream SRS Przemyśl Śląsk Wrocław
MSPR Siódemka-Miedź-Huras LegnicaMKS Wieluń
Budnex Stal Gorzów MKS Padwa Zamość
Kolejka 1104 - 05.12.2021
MKS Padwa ZamośćSPR GKS Autoinwest Żukowo
MKS Wieluń Budnex Stal Gorzów
Śląsk Wrocław MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica
OKPR Warmia Energa Olsztyn ORLEN Upstream SRS Przemyśl
KPR Legionowo KS AZS-AWF Biała Podlaska
MKS Nielba Wągrowiec MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
ARGED KPR OstroviaMKS Grudziądz
Kolejka 1211 - 12.12.2021
SPR GKS Autoinwest ŻukowoMKS Grudziądz
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec ARGED KPR Ostrovia
KS AZS-AWF Biała PodlaskaMKS Nielba Wągrowiec
ORLEN Upstream SRS Przemyśl KPR Legionowo
MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica OKPR Warmia Energa Olsztyn
Budnex Stal Gorzów Śląsk Wrocław
MKS Padwa Zamość MKS Wieluń
Kolejka 1322 - 23.01.2022
MKS Wieluń SPR GKS Autoinwest Żukowo
Śląsk Wrocław MKS Padwa Zamość
OKPR Warmia Energa Olsztyn Budnex Stal Gorzów
KPR Legionowo MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica
MKS Nielba Wągrowiec ORLEN Upstream SRS Przemyśl
ARGED KPR OstroviaKS AZS-AWF Biała Podlaska
MKS GrudziądzMUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec